DUVLAN YR

• Kvalitní povrchová úprava kladívkovým lakem
    • Chybí možnost vodorovného posuvu opěradla
    • Trochu lehký 3 kg setrvačník, hodil by se kolem 5 kg
    • Obtížná manipulace s upínáním chodidel do klipsy na pedálech

Na výrobek v této cenové kategorii a ještě čínské výroby je překvapivě dobrý, vhodný zejména pro staršího uživatele na lehká cvičení při potížích s artrózou kolen. Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Duvlan.cz

zatím jsem spokojená, používám pro rehabilitaci kolen.

Brzdný systém
magnetický
Nosnost
110 kg
16.5 kg
Měření kalorií
Měření ujeté vzdálenosti
Snímače tepové frekvence

DUVLAN Yr je vhodný zejména pro lidi, kteří mají problémy s klouby a zády, pro které není vhodný trénink na klasickém rotopedu ve svislé poloze. Hlavní rozdíl v porovnání s ostatními modely spočívá v umístění sedadla do mnohem vyšší polohy, než je obvyklé, což umožňuje uživateli, aby se usadil a zaujal tréninkovou polohu, aniž byl nucen se ohýbat, čímž je šetrný k Vaší páteři. Navíc, poloha pedálů a vzdálenost od sedadla umožňuje maximální natažení dolních končetin, což je ideální pro starší lidi, kteří potřebují procvičit a obnovit pohyb svalstva na nohách . Díky řemenovému převodu a kvalitním ložiskům je chod recumbentu DUVLAN Yr velmi tichý a plynulý .

Technický popis:

• magnetický brzdný systém
  • manuální nastavení odporu
  • váha setrvačníku: 3 kg
  • 3 - dílné kliky
  • poly-V speciální řemenový převod
  • počítač s LCD displejem
  • monitor zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, puls, počet spálených kalorií, odometer, SCAN
  • funkce počítače: rychlost, čas, vzdálenost, kalorie a puls
  • snímání pulsu: dotykové dlaňové senzory
  • sedadlo s opěradlem
  • vertikální nastavení sedla
  • komfortní pedály s popruhem pro bezpečný a přímý přenos sil
  • vyrovnávací mechanismus nerovností podlahy
  • kolečka pro snadný transport
  • jednoduchý skládací mechanismus
  • rozměry ( D x Š x V): 88,5 x 57,5 x 124 cm
  • rozměry ve složeném stavu (D x Š x V): 45 x 57,5 x 121 cm
  • hmotnost: 16,5 kg
  • maximální nosnost: 110 kg
  • pro domácí použití

Záruční servis bez nákladů!

• jsem malá,musím šlapat v botech,níže už sedátko nejde dát

• Chybí možnost vodorovného posuvu opěradla
    • Trochu lehký 3 kg setrvačník, hodil by se kolem 5 kg
    • Obtížná manipulace s upínáním chodidel do klipsy na pedálech

• , zakoupeno v Duvlan.cz

zatím jsem spokojená, používám pro rehabilitaci kolen.

• Skladný, pohodlný,
  • , zakoupeno v Duvlan.cz

• Kvalitní výrobek za rozumnou cenu.
  • , zakoupeno v Duvlan.cz

Dárek pro matku v důchodovém věku. Je s ním velmi spokojena. Nezatěžuje záda. Pohodlný a pro procvičení kloubů ideální.

• tichy
    • zaberie malo miesta
    • necitatelny displaj pri cviceni, mal by byť inak natočený, mozno podsvieteny

Na moje domace cvicenie plne vyhovuje

• , zakoupeno v Duvlan.cz

Jsem s produktem spokojen hlavně pro jeho snadnou skladnost díky promyšlené konstrukci, umožňující snadnou a rychlou přestavbu do opřepravní a "skladovací" polohy bez použití nástrojů. Trochu rizikové se mi jeví umístění, resp. choulostivost informačního displeje, vyžadující zvýšenou opatrnost.

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Pro starší občany plně vyhovující.
    • Nevím

Plně vyhovuje mým požadavkům požadavkum.
    Je poměrně lehký a skladný do menších bytů
    Kvalita výrobku se mi zdá velice dobrá za tuto cenu
    Mohu plně doporučit dalším občanům.

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• nebolí záda ani ruce, tichý chod

Je mi 68 let a ortoped mi doporučil rotoped na posílení kolenních vazů a svalů nohou. Už po týdnu cítím účinek a jsem nadšená. Každý den šlapu 5 km 15 minut. SUPER :-)